Sizlere Ne Sunuyoruz?

Günümüzde neredeyse her sektör dijitalleşmeye ayak uydurmaya çalışıyor. Dijitalleşmenin de en ciddi adımı ise web sitesi kurulumudur. Bir web sitesi kurarak hem markanızın görünürlüğünü arttırabilir hem de işinize profesyonellik katabilirsiniz. 

İster instagram üzerinden satış yapıyor olun isterseniz butik bir iş işletiyor olun web sitesi sizin için ilerde mutlaka ihtiyacınızın olacağı bir hizmet olmaya başlıyor.

Hazır platformların yükselişe geçmesiyle beraber web sitesi kurmak gittikçe daha da kolay hale gelmektedir, ama diiğer taraftan kullanıcıların yaşayacağı çeşitli sorunlara çözüm bulmak neredeyse çok zahmetli ve maliyetlidir. 

Alantasarim.com olarak, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren fimalar veya kişisel olarak web sitesine sahip olmak isteyen bireylere için uygun paketlerlere destek vermektedir.

Bizimle iletişime geçin

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve işinize uygun tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

Neden Alan Tasarım?

Farklı tema seçenekleriyle, isteğinize yönelik çağdaş ve modern web sitelerini tasarlıyoruz.

Size özel atanan müşteri hizmetlerinden, sitenizle ilgili oluşacak herhangi bir sıkıntı veya ihtiyaç duyduğunuz diğer konular hakkında yardım alabilirsiniz.

Web siteniz, veri tabanı ve bileşenleri sizler için otomatik olarak uzman ekibiiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Böylece müşterilerinize daha iyi ve güvenli bir hizmet verebilirsiniz.

Bir web sitesinin kurulumuyla ilgili herhangi bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Tüm kurulum işlemlerini biz sizin için yapıyoruz.

Sitenize sınırsız olarak sayfa veya ürün yayınlayabilirsiniz. Her paket içerisinde bulunan veri limiti, ihtiyacınız olan web sitesi için fazlasıyla yeterlidir.

Her paket içerisinde bulunan veri limiti, ihtiyacınız olan web sitesi için fazlasıyla yeterlidir.

Uzman ekibimiz tarafından sürekli yapılan taramalarda, sitenizi saldırılara karşı korumaktayız. Buna ek olarak ücretsiz SSL sertifikası ve güvenlik duvarı hizmeti vermekteyiz.

Bir websitesinin tasarlanması, barındırılması, güncellenmesi ve sürekli desteğin sağlandığı bu platform gerçekten çok uygun fiyatlarda sizlere hizmet vermektedir.

Kimlerle Çalıştık